Dlaczego my

Home Dlaczego my
doswiadczenie

Dlaczego my

Z powodzeniem zrealizowaliśmy setki projektów i kampanii skierowanych do seniorów. Zwiększyliśmy sprzedaż produktów i usług naszych klientów. Umocniliśmy rozpoznawalność wielu marek w sektorze klientów-seniorów. Jesteśmy jedyną agencją marketingu 50+ skupiającą ekspertów i praktyków silver marketingu.

Pracujemy i współpracujemy z seniorami z różnych środowisk, z organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi. Ciągle badamy i analizujemy ten segment rynku, aby nieustannie dostarczać naszym klientom produkt, który w pełni zaspokoi ich oczekiwania i przełoży się na realne korzyści. Specjalizacja w segmencie senioralnym to wynik naszego zamiłowania i całkowitego poświęcenia się temu obszarowi.

Jesteśmy na bieżąco z wiadomościami i wydarzeniami środowisk senioralnych. Budujemy rozwiązania w oparciu o siłę mediów naszego wydawnictwa: „Gazeta Senior” – jego krajowe oraz lokalne mutacje, portal internetowy GazetaSenior.pl oraz obecność w mediach społecznościowych. W zależności od potrzeb włączamy także partnerskie eventy i platformy oraz inne media, które skutecznie trafiają do seniorów.
Od lat przyglądamy się ewolucji poszczególnych gałęzi rynku senioralnego. Dzięki własnym mediom dedykowanym seniorom potrafimy w sposób pewny i zrozumiały wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i przyciągnąć ich uwagę. Zdobytą wiedzą dzielimy się z naszymi klientami.

W oparciu o tę wiedzę tworzymy za każdym razem projekty indywidualne, szyte na miarę potrzeb naszych klientów.