Zespół

Home Zespół
Linda Matus pion_500

Linda Matus

Redaktor naczelna „Gazety Senior”, założycielka agencji Media Senior, prezes Silver Store sp. z o.o. i wydawca „Gazety Senior”. Lider zespołu, specjalistka i znawczyni rynku senioralnego. Linda jest autorką książki „Niezbędnik Wrocławskiego Seniora” oraz założycielką Klubu Seniora Podróżnika. Na co dzień łączy pasję do seniorów z biznesem.

MS_znak_granatowy_200_kwadrat_lewy_1
MS_znak_obrys_granatowy_kwadrat

Łukasz Marszałek

Członek zarządu ds. Rozwoju Produktów i Finansów. Jego rolą jest nieustanny rozwój agencji i dopasowywanie produktów do bieżących potrzeb rynku. Nie tylko pilnuje finansów agencji, ale także dzieli się swoją wiedzą z seniorami, podczas warsztatów finansowych w przystępny sposób tłumacząc seniorom zawiłości rynków finansowych.

Zdjecie Łukasz Marszałek_500-1
Ilona_500

Ilona Zakowicz

Ekspertka w zakresie marketingu 50+, wykładowca akademicki, szkoleniowiec, trenerka, konsultantka, specjalistka do spraw silver marketingu. Naukowo i zawodowo zajmuje się marketingiem 50+, gerontologią, andragogiką i edukacją osób starszych. Jest członkinią zespołów naukowo-badawczych, komitetów redakcyjnych czasopism naukowych, a także autorką kilkunastu artykułów. Jako doktorantka UWr bierze aktywny udział w konferencjach naukowych i seminariach. Z powodzeniem łączy pasję działania na rzecz seniorów z pracą naukowo-badawczą i biznesem.

MS_znak_obrys_granatowy_kwadrat_lewy

Ida Matus

Szef artystyczny i kreatywny. Nieprzerwanie dba o najmniejsze detale, „żeby było pięknie”, ale również czytelnie i przyjaźnie dla seniorów. Nasze niewyczerpane źródło graficznych inspiracji i ciekawych artystycznych rozwiązań.

Magda Wieteska

Redaktorka, pisarka, dziennikarka i copywriterka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalność edukacja dorosłych i marketing społeczny. Prowadzi warsztaty dziennikarskie dla seniorów na UTW w UWr. Dla agencji zajmuje się content marketingiem. Redaguje również treści i przeprowadza wywiady dla gazety i portalu „Gazety Senior”.

Zespół Doradców Klienta Biznesowego

Zespół Doradców Klienta Biznesowego pracuje z firmami oraz organizacjami pozarządowymi i samorządowymi. Zakres doradztwa obejmuje: kampanie reklamowe kierowane do seniorów, reklamę graficzną i kontekstową, wsparcie i konsultacje w zakresie doboru optymalnych narzędzi i działań w środowisku senioralnym.

IMG_6906a 1698

Kierownik Działu Handlowego

Krzysztof Świebodziński

Doradca Klienta Biznesowego

Marek Śnioch

Doradca Klienta Biznesowego

Agnieszka Maruńczak

Doradca Klienta Biznesowego

Monika Uszycka

Liderzy środowisk senioralnych

Jako nieliczni w Polsce współpracujemy z liderami różnorodnych środowisk senioralnych, są to między innymi:

Dr Walentyna Wnuk – andragog, gerontolog, doradca prezydenta Wrocławia ds. seniorów;
Maria Bierska
– prezeska Stowarzyszenia Ludzi Wieku Senioralnego, członek Wrocławskiej, Rady Seniorów, prowadząca Telewizyjny Klub Seniora TVP Wrocław, prowadząca program dla seniorów w Radio Wrocław;
Robert Pawliszko – dyrektor Wrocławskiego Centrum Seniora, Sekretarz Wrocławskiej Rady Seniorów;
Janusz Czech – Lider Klubu Seniora Podróżnika, Członek Zarządu Rady Osiedla Wrocław Gajowice;
Jerzy Dudzik – reporter, fotograf „Gazety Senior”;
Miłosz Sałaciński – korespondent „Gazety Senior”;
Michał Dębiński – fotoreporter „Gazety Senior”;
Krystyna Bandera – poetka;
Roman Szymański – dziennikarz, fotografik i fotoreporter,
i wielu wielu innych